na míru!
  
  
  
Modernizace
Redukujeme Vaše náklady spojené s provozem - dbáme na snižování energetické náročnosti výtahů. Naší prioritou je spokojený zákazník, a proto ke každému přistupujeme individuálně a plníme jeho přání.
Realizace
Již od roku 1995 vyrábíme vlastní výtahy. Našim zákazníkům dodáváme především osobní a nákladní výtahy, ale také velké autovýtahy nebo malé jídelní výtahy. Zhruba u 40% zakázek tvoří součást dodávky ocelová šachta.
Nové výtahy
VHL s.r.o. pro Vás zajistí dodání nového výtahů od základu. Od projektu a vyřízení stavebního povolení, po výrobu, montáž a následný servis. To vše se zárukou až 72 měsíců. Jsme ryze česká firma s vlastní výrobou a dlouholetou tradicí.
Kovovýroba
Technologicky vybavené velké výrobní prostory slouží také k zakázkové kovovýrobě. Elektrické brány, okrasné ploty s různými detaily či zábradlí, transportní vozíky, ocelové konstrukce - to vše najdete u VHL s.r.o.
Servis
Nabízíme komplexní zajištění servisních činností Vašeho výtahu. Pravidelné preventivní údržby, prohlídky a zkoušky dle předepsaných norem nebo vyprošťování osob do jedné hodiny. Naši operátoři jsou pro Vás připraveni na NONSTOP pohotovostní lince.

Vyrábíme všechny varianty těchto výtahů. S kabinou, která umožňuje nakládku z jednoho směru ve všech stanicích, dále s prokládací kabinou, tzn. že nakládka je možná ze dvou směrů. Naše firma dodává i atypické malé nákladní výtahy s prokládací kabinou tzv. „přes roh“.

Malé nákladní výtahy se používají vetšinou v gastroprovozech, ale najdou svoje využití i v různých servisních střediscích, kancelářských budovách a farmaceutických objektech. K těmto výtahům zhotovujeme i šachty, které může tvořit ocelová konstrukce s výplní SKD deskami, cetrisem nebo lepeným sklem connex.

Standardně nabízíme nosnosti od 50 kg do 250 kg.

Kontaktujte nás

Fotogalerie