na míru!
  
  
  
Modernizace
Redukujeme Vaše náklady spojené s provozem - dbáme na snižování energetické náročnosti výtahů. Naší prioritou je spokojený zákazník, a proto ke každému přistupujeme individuálně a plníme jeho přání.
Realizace
Již od roku 1995 vyrábíme vlastní výtahy. Našim zákazníkům dodáváme především osobní a nákladní výtahy, ale také velké autovýtahy nebo malé jídelní výtahy. Zhruba u 40% zakázek tvoří součást dodávky ocelová šachta.
Nové výtahy
VHL s.r.o. pro Vás zajistí dodání nového výtahů od základu. Od projektu a vyřízení stavebního povolení, po výrobu, montáž a následný servis. To vše se zárukou až 72 měsíců. Jsme ryze česká firma s vlastní výrobou a dlouholetou tradicí.
Kovovýroba
Technologicky vybavené velké výrobní prostory slouží také k zakázkové kovovýrobě. Elektrické brány, okrasné ploty s různými detaily či zábradlí, transportní vozíky, ocelové konstrukce - to vše najdete u VHL s.r.o.
Servis
Nabízíme komplexní zajištění servisních činností Vašeho výtahu. Pravidelné preventivní údržby, prohlídky a zkoušky dle předepsaných norem nebo vyprošťování osob do jedné hodiny. Naši operátoři jsou pro Vás připraveni na NONSTOP pohotovostní lince.

Cílem modernizace výtahu je zajistit bezpečnost cestujících, vyšší rychlost jízdy kabiny a tichý chod výtahu. V neposlední řadě modernizací dosahujeme zvýšení jízdního komfortu, moderního designu celého výtahu a zvyšování hodnoty nemovitosti, přičemž náklady na provoz výtahu klesnou až o 30%. Firma VHL s.r.o. zajišťuje všechny formy modernizací výtahů včetně všech nezbytností pro uvedení výtahu do provozu.

Celkovou modernizací výtahu rozumíme úplnou výměnu stávajícího výtahu a jeho nahrazení moderními technologiemi. Z uživatelského hlediska je výhodou zejména navýšení nosnosti výtahu, zvětšení podlahové plochy kabiny výtahu, rozšíření vstupních dveří do výtahu, navýšení rychlosti jízdy a snížení energetické náročnosti výtahu. 
modernizace výtahů

před…

modernizace výtahů

po…

 
Nová kabina je opatřena automatickými kabinovými dveřmi, čímž se celková bezpečnost výtahu značně zvýší. Interiér stěn lze volit v lakovaném provedení v odstínu RAL, v nerezu nebo s obložením vyměnitelných panelů z vysoce odolného materiálu POLYRAY v různých barevných kombinacích. Okopové a dělící plechy, stejně jako ovladačová kombinace, v kabině může být dle požadavků zákazníka provedeva v povrchové úpravě dle vzorníku RAL nebo broušeném či strukturovaném nerezu (antivandal). Kabina výtahu je vybavena obousměrnými zachycovači. Plynulé rozjezdy a dojezdy do stanice a přesné zastavování jsou řízeny frekvenčním měničem. 
Mikroprocesorový rozvaděč, nová pohonná jednotka výtahu (synchroní výtahový stroj) a certifikované výtahové dveře zajišťují bezporuchový a bezpečný provoz. Modernizovaný výtah poté plně odpovídá NV č. 122/2016 Sb. a normě ČSN EN 81-20/50.
 
jirankova před

před

modernizace výtahů

po…

Pokud je výtahová šachta tvořena ocelovou drátěnou konstrukcí, dojde k nahrazení této konstrukce konstrukcí novou s výplní z bezpečnostního skla CONNEX nebo deskami cetris s požární odolností. Povrchová úprava ocelové konstrukce je v souladu s přáním zákazníka, nebo nařízením NPÚ. Při nedostatku financí je možné repasovat stávající konstrukci a její výplň (nejčastěji ocelové sítě) nahradit.

Modernizaci je možno provádět po částech (nejčastěji odstraňování vysokých a středních provozních rizik z inspekční zprávy výtahu), dle finančních možností zákazníka.

Kontaktujte nás

Výhody pro Vás:

 • Moderní design kabiny
 • Nižší provozní náklady
 • Zvětšení prostoru kabiny
 • Zvýšení nosnosti
 • Rychlejší provoz
 • Vysoká bezpečnost
 • Varianty průchozích kabin
 • Automatické dveře
 • Zvýšení komfortu jízdy
 • Elektronické omezení provozu
 • Vysoká kvalita
 • Záruka až 72 měsíců
displeje