na míru!
  
  
  
Modernizace
Redukujeme Vaše náklady spojené s provozem - dbáme na snižování energetické náročnosti výtahů. Naší prioritou je spokojený zákazník, a proto ke každému přistupujeme individuálně a plníme jeho přání.
Realizace
Již od roku 1995 vyrábíme vlastní výtahy. Našim zákazníkům dodáváme především osobní a nákladní výtahy, ale také velké autovýtahy nebo malé jídelní výtahy. Zhruba u 40% zakázek tvoří součást dodávky ocelová šachta.
Nové výtahy
VHL s.r.o. pro Vás zajistí dodání nového výtahů od základu. Od projektu a vyřízení stavebního povolení, po výrobu, montáž a následný servis. To vše se zárukou až 72 měsíců. Jsme ryze česká firma s vlastní výrobou a dlouholetou tradicí.
Kovovýroba
Technologicky vybavené velké výrobní prostory slouží také k zakázkové kovovýrobě. Elektrické brány, okrasné ploty s různými detaily či zábradlí, transportní vozíky, ocelové konstrukce - to vše najdete u VHL s.r.o.
Servis
Nabízíme komplexní zajištění servisních činností Vašeho výtahu. Pravidelné preventivní údržby, prohlídky a zkoušky dle předepsaných norem nebo vyprošťování osob do jedné hodiny. Naši operátoři jsou pro Vás připraveni na NONSTOP pohotovostní lince.

Jsme ryze česká firma zabývající se projekty, výrobou, montáží a servisem výtahů již od roku 1995. Naše dlouholeté zkušenosti a moderní technologie Vám přináší řešení, které je kvalitní, a které Vám nezpůsobí další starosti při užívání výtahu.

Ke svým zákazníkům přistupujeme vždy individuálně a snažíme se plnit jejich přání v maximální možné míře a samozřejmě vždy v souladu s platnými právními předpisy a technickými normami. Nabízíme mnoho variant výstavby výtahových šachet a výbavy interiérů klece výtahu. Dále zajišťujeme zednické práce spojené s výstavbou výtahu a komplexní inženýring staveb.

Disponujeme vlastním výrobním závodem se školenými pracovníky, a proto garantujeme zákazníkům záruku na své výrobky v délce až 72 měsíců.

Naší prioritou je také ochrana životního prostředí a zelená úsporám. Neustále dbáme na snižování energetické náročnosti výtahů a redukujeme náklady na energie související s provozem výtahu. Používáme výkonné stroje s nízkým elektrickým příkonem, úsporné LED osvětlení či možnost rekuperace energie.

Odborné a technické zázemí firmy je zárukou toho, že dokážeme najít vždy optimální řešení vyhovující požadavkům zákazníka.

 

Certifikát ISO 9001   Certifikát ISO 14001   Certifikát OHSAS 18001
ISO 9001    iso14001    ohsas18001
   
         
Politika kvality

  Oprávnění k činnosti    
politika kvality    opravneni k cinnosti