na míru!
  
  
  

Jsme ryze česká firma zabývající se projekty, výrobou, montáží a servisem výtahů již od roku 1995. Naše dlouholeté zkušenosti a moderní technologie Vám přináší řešení, které je kvalitní, a které Vám nezpůsobí další starosti při užívání výtahu.

Ke svým zákazníkům přistupujeme vždy individuálně a snažíme se plnit jejich přání v maximální možné míře a samozřejmě vždy v souladu s platnými právními předpisy a technickými normami. Nabízíme mnoho variant výstavby výtahových šachet a výbavy interiérů klece výtahu. Dále zajišťujeme zednické práce spojené s výstavbou výtahu a komplexní inženýring staveb.

Disponujeme vlastním výrobním závodem se školenými pracovníky, a proto garantujeme zákazníkům záruku na své výrobky v délce až 72 měsíců.

Naší prioritou je také ochrana životního prostředí a zelená úsporám. Neustále dbáme na snižování energetické náročnosti výtahů a redukujeme náklady na energie související s provozem výtahu. Používáme výkonné stroje s nízkým elektrickým příkonem, úsporné LED osvětlení či možnost rekuperace energie.

Odborné a technické zázemí firmy je zárukou toho, že dokážeme najít vždy optimální řešení vyhovující požadavkům zákazníka.

 

Certifikát ISO 9001   Certifikát ISO 14001   Certifikát OHSAS 18001
ISO 9001    iso14001    ohsas18001
[wpdm_file id=5]   [wpdm_file id=6]   [wpdm_file id=7]
         
Politika kvality

  Oprávnění k činnosti    
politika kvality    opravneni k cinnosti    
[wpdm_file id=2]   [wpdm_file id=3]    

Hydra onion | Официальный сайт Гидра 2021 : Гидра зеркало | Тор браузер гидра : гидра онион | Рабочее зеркало гидры

Hydra onion | Официальный сайт Гидра 2021 : Гидра зеркало | Тор браузер гидра : гидра онион | Рабочее зеркало гидры Hydra onion | Официальный сайт Гидра 2021 : Гидра зеркало | Тор браузер гидра : гидра онион | Рабочее зеркало гидры Официальный сайт Гидра Онион гидра для тор браузера Топ биткоин миксер Hydra shop […] Čtěte více »

Modernizace výtahu v říčanské nemocnici za pouhých 16 dní

V loňském roce jsme realizovali za pouhých 16 dní nový výtah do nemocnice v Říčanech, vč. demontáže původního výtahu, který již nesplňoval aktuální předpisy. Více informací čtěte zde: Říčanský kurýr – Nový výtah usnadní přepravu pacientů bitmix безопасный перевод Čtěte více »

Certifikace integrovaného systému managementů

Dbáme na zlepšovaní služeb  a zvyšování kvality našich výrobků, současně bereme ohled na bezpečnost našich pracovníků a na neustále více zatěžované životní prostředí, které se snažíme v maximální možné míře chránit. Dnešního dne byl úspěšně implementován a certifikován integrovaný systém managementu dle ČSN EN ISO 9001, ČSN EN ISO 14001 a ČSN OHSAS 18001, který […] Čtěte více »

Spuštění nového webu

Vítáme Vás na nových webových stránkách, které naše společnost VHL v tuto chvíli spouští. Nové stránky jsou přehlednější, najdete zde více informací, tak nás neváhejte kontaktovat. Snažíme se neustále zlepšovat služby našim zákazníkům, proto bude brzy spuštěn také nový e-shop. А я знаю как найти правильную ссылку на гидру по этому поделюсь с вами и […] Čtěte více »