na míru!
  
  
  
Modernizace
Redukujeme Vaše náklady spojené s provozem - dbáme na snižování energetické náročnosti výtahů. Naší prioritou je spokojený zákazník, a proto ke každému přistupujeme individuálně a plníme jeho přání.
Realizace
Již od roku 1995 vyrábíme vlastní výtahy. Našim zákazníkům dodáváme především osobní a nákladní výtahy, ale také velké autovýtahy nebo malé jídelní výtahy. Zhruba u 40% zakázek tvoří součást dodávky ocelová šachta.
Nové výtahy
VHL s.r.o. pro Vás zajistí dodání nového výtahů od základu. Od projektu a vyřízení stavebního povolení, po výrobu, montáž a následný servis. To vše se zárukou až 72 měsíců. Jsme ryze česká firma s vlastní výrobou a dlouholetou tradicí.
Kovovýroba
Technologicky vybavené velké výrobní prostory slouží také k zakázkové kovovýrobě. Elektrické brány, okrasné ploty s různými detaily či zábradlí, transportní vozíky, ocelové konstrukce - to vše najdete u VHL s.r.o.
Servis
Nabízíme komplexní zajištění servisních činností Vašeho výtahu. Pravidelné preventivní údržby, prohlídky a zkoušky dle předepsaných norem nebo vyprošťování osob do jedné hodiny. Naši operátoři jsou pro Vás připraveni na NONSTOP pohotovostní lince.

Lanové trakční výtahy jsou určeny především do budov s vyšším počtem stanic. Strojovnu je možné umístit nad šachtu nebo vedle šachty nahoře i dole. Nespornou výhodou trakčních výtahů je vyšší rychlost a řízení frekvenčním měničem, který zajišťuje komfort při rozjezdu, dojezdu a přesném zastavování.

Kabiny jsou vybaveny jedním, dvěma nebo třemi vstupy. Mohou být osazené automatickými centrálními nebo stranou suvnými dveřmi. Šachetní dveře mohou být opět automatické nebo ruční samozavírací. Pokud kladete důraz na kontrolu provozu, požadujete jeho omezení, vybavíme kabinu magnetickou čtečkou digitálních karet a čipů.

Výtahy dodáváme do stávajících a nových šachet. Současně se zabýváme vlastní výrobou ocelových konstrukcí opláštěnou bezpečnostním sklem connex nebo požárně odolnými deskami cetris.

Dbáme na dodržování striktních požadavků normy ČSN EN 81-20/50.

Kontaktujte nás

Fotogalerie

Pokud Vaše dispoziční řešení neumožňuje umístění strojovny, pak pro Vás máme řešení. Lanové trakční výtahy bez strojovny mají stejné výhody jako se strojovnou. K pohonu jsou navíc použity pouze synchronní stroje. Ty ještě více šetří provozní náklady, mají nižší elektrický příkon a trvalé náplně.

Výtahový elektrický rozváděč má rozměry 2050x460x300 mm (VxŠxH) a může být umístěn v jakémkoli patře na nástupišti nebo v zednicky připraveném výklenku.

Kontaktujte nás

Fotogalerie

Výhodou hydraulických výtahů jsou větší prostory kabiny, protože nevyžadují použití protiváhy. Zdvih dosahuje až 25 m.

Výtahy s hydraulickým pohonem vynikají menším nárokem své technologie na prostor ve výtahové šachtě. Jejich zdvih dosahuje až 25 metrů. Používají se v případě, kdy strojovna výtahu nemůže být umístěna nad nebo v přímém sousedství výtahové šachty, nebo když zákazník nárokuje co největší kabinu výtahu v dané šachtě. Hydraulické výtahy mají větší příkon stroje při jízdě nahoru, jízda dolů je pak zdarma.

Kontaktujte nás

Fotogalerie

Strojovnu bubnových výtahů lze umístit nad šachtou nebo ve spodní části šachty. Výhodou tohoto řešení je, že výtah nemá protiváhu, a proto lze maximálně využít prostor šachty k co největší kabině. U nás si můžete zvolit také průchozí variantu, která je vhodná do obytných domů s mezipatry.

Kontaktujte nás

Fotogalerie

Evakuační výtahy jsou převážně určené do zdravotnických zařízení. Jedná se především o lůžkové výtahy pro dopravu pacientů. Ovladačové kombinace jsou vybaveny zařízením pro požární a evakuační provoz. Bezpečností prvky splňují nároky na vyšší požární odolnost. Pro nouzové jízdy při výpadku elektřiny jsou připravené záložní zdroje a agregáty.

Kontaktujte nás

Fotogalerie