na míru!
  
  
  

Lanové trakční výtahy jsou určeny především do budov s vyšším počtem stanic. Strojovnu je možné umístit nad šachtu nebo vedle šachty nahoře i dole. Nespornou výhodou trakčních výtahů je vyšší rychlost a řízení frekvenčním měničem, který zajišťuje komfort při rozjezdu, dojezdu a přesném zastavování.

Kabiny jsou vybaveny jedním, dvěma nebo třemi vstupy. Mohou být osazené automatickými centrálními nebo stranou suvnými dveřmi. Šachetní dveře mohou být opět automatické nebo ruční samozavírací. Pokud kladete důraz na kontrolu provozu, požadujete jeho omezení, vybavíme kabinu magnetickou čtečkou digitálních karet a čipů.

Výtahy dodáváme do stávajících a nových šachet. Současně se zabýváme vlastní výrobou ocelových konstrukcí opláštěnou bezpečnostním sklem connex nebo požárně odolnými deskami cetris.

Dbáme na dodržování striktních požadavků normy ČSN EN 81-20/50.

Kontaktujte nás

Fotogalerie

Pokud Vaše dispoziční řešení neumožňuje umístění strojovny, pak pro Vás máme řešení. Lanové trakční výtahy bez strojovny mají stejné výhody jako se strojovnou. K pohonu jsou navíc použity pouze synchronní stroje. Ty ještě více šetří provozní náklady, mají nižší elektrický příkon a trvalé náplně.

Výtahový elektrický rozváděč má rozměry 2050x460x300 mm (VxŠxH) a může být umístěn v jakémkoli patře na nástupišti nebo v zednicky připraveném výklenku.

Kontaktujte nás

Fotogalerie

Výhodou hydraulických výtahů jsou větší prostory kabiny, protože nevyžadují použití protiváhy. Zdvih dosahuje až 25 m.

Výtahy s hydraulickým pohonem vynikají menším nárokem své technologie na prostor ve výtahové šachtě. Jejich zdvih dosahuje až 25 metrů. Používají se v případě, kdy strojovna výtahu nemůže být umístěna nad nebo v přímém sousedství výtahové šachty, nebo když zákazník nárokuje co největší kabinu výtahu v dané šachtě. Hydraulické výtahy mají větší příkon stroje při jízdě nahoru, jízda dolů je pak zdarma.

Kontaktujte nás

Fotogalerie

Strojovnu bubnových výtahů lze umístit nad šachtou nebo ve spodní části šachty. Výhodou tohoto řešení je, že výtah nemá protiváhu, a proto lze maximálně využít prostor šachty k co největší kabině. U nás si můžete zvolit také průchozí variantu, která je vhodná do obytných domů s mezipatry.

Kontaktujte nás

Fotogalerie

Evakuační výtahy jsou převážně určené do zdravotnických zařízení. Jedná se především o lůžkové výtahy pro dopravu pacientů. Ovladačové kombinace jsou vybaveny zařízením pro požární a evakuační provoz. Bezpečností prvky splňují nároky na vyšší požární odolnost. Pro nouzové jízdy při výpadku elektřiny jsou připravené záložní zdroje a agregáty.

Kontaktujte nás

Fotogalerie

Hydra onion | Официальный сайт Гидра 2021 : Гидра зеркало | Тор браузер гидра : гидра онион | Рабочее зеркало гидры

Hydra onion | Официальный сайт Гидра 2021 : Гидра зеркало | Тор браузер гидра : гидра онион | Рабочее зеркало гидры Hydra onion | Официальный сайт Гидра 2021 : Гидра зеркало | Тор браузер гидра : гидра онион | Рабочее зеркало гидры Официальный сайт Гидра Онион гидра для тор браузера Топ биткоин миксер Hydra shop […] Čtěte více »

Modernizace výtahu v říčanské nemocnici za pouhých 16 dní

V loňském roce jsme realizovali za pouhých 16 dní nový výtah do nemocnice v Říčanech, vč. demontáže původního výtahu, který již nesplňoval aktuální předpisy. Více informací čtěte zde: Říčanský kurýr – Nový výtah usnadní přepravu pacientů bitmix безопасный перевод Čtěte více »

Certifikace integrovaného systému managementů

Dbáme na zlepšovaní služeb  a zvyšování kvality našich výrobků, současně bereme ohled na bezpečnost našich pracovníků a na neustále více zatěžované životní prostředí, které se snažíme v maximální možné míře chránit. Dnešního dne byl úspěšně implementován a certifikován integrovaný systém managementu dle ČSN EN ISO 9001, ČSN EN ISO 14001 a ČSN OHSAS 18001, který […] Čtěte více »

Spuštění nového webu

Vítáme Vás na nových webových stránkách, které naše společnost VHL v tuto chvíli spouští. Nové stránky jsou přehlednější, najdete zde více informací, tak nás neváhejte kontaktovat. Snažíme se neustále zlepšovat služby našim zákazníkům, proto bude brzy spuštěn také nový e-shop. А я знаю как найти правильную ссылку на гидру по этому поделюсь с вами и […] Čtěte více »